ERJP06J682V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJP06J682V
JLCPCB Part #
C543471
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS