TNPW080561K9BXEN
MFR.Part #
TNPW080561K9BXEN
JLCPCB Part #
C1720540
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS