CPF0805B4K87E1
MFR.Part #
CPF0805B4K87E1
JLCPCB Part #
C1696063
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS