TNPW080560K4BYCN
MFR.Part #
TNPW080560K4BYCN
JLCPCB Part #
C3961160
Description
-55℃~+125℃ 125mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount