TNPW080557K6BXEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080557K6BXEA
JLCPCB Part #
C1717383
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS