Y0090300K000F9L
MFR.Part #
Y0090300K000F9L
JLCPCB Part #
C1488867
Description
-55℃~+125℃ 1W 300kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS