TNPW080556K0BXEN
MFR.Part #
TNPW080556K0BXEN
JLCPCB Part #
C1721029
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS