SG73S2ATTD3402F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3402F
JLCPCB Part #
C3995182
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS