TNPW080546R4BETY
MFR.Part #
TNPW080546R4BETY
JLCPCB Part #
C1357261
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 46.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount