TNPW080546K4BYEA
MFR.Part #
TNPW080546K4BYEA
JLCPCB Part #
C4246852
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS