TNPW0805453RBETY
MFR.Part #
TNPW0805453RBETY
JLCPCB Part #
C1357214
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 453Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount