SG73P2ATTD19R1F
MFR.Part #
SG73P2ATTD19R1F
JLCPCB Part #
C4037480
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS