TNPW0805442KBYEN
MFR.Part #
TNPW0805442KBYEN
JLCPCB Part #
C3945426
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS