ERJ-U06F1583V
MFR.Part #
ERJ-U06F1583V
JLCPCB Part #
C1013842
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS