TNPW0805392RDETA
MFR.Part #
TNPW0805392RDETA
JLCPCB Part #
C4206904
Description
-55℃~+125℃ 125mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount