TNPW080538R3BETY
MFR.Part #
TNPW080538R3BETY
JLCPCB Part #
C1357112
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 38.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount