TNPW080537K4BETA
MFR.Part #
TNPW080537K4BETA
JLCPCB Part #
C1723570
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount