TNPW0805360RBETY
MFR.Part #
TNPW0805360RBETY
JLCPCB Part #
C4222196
Description
-55℃~+125℃ 125mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount