TNPW080535K7BECN
MFR.Part #
TNPW080535K7BECN
JLCPCB Part #
C1357688
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount