TNPW080527K1BETA
MFR.Part #
TNPW080527K1BETA
JLCPCB Part #
C3985452
Description
-55℃~+125℃ 125mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount