CP000510K00JE66
MFR.Part #
CP000510K00JE66
JLCPCB Part #
C19593053
Description
-65℃~+225℃ 10kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS