TNPW0805271KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805271KBYEA
JLCPCB Part #
C1721067
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 271kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS