RT0805WRB0731K6L
MFR.Part #
RT0805WRB0731K6L
JLCPCB Part #
C3991352
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS