TNPW080524K3BEEN
MFR.Part #
TNPW080524K3BEEN
JLCPCB Part #
C1726793
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS