TLZ7V5C-GS08
MFR.Part #
TLZ7V5C-GS08
JLCPCB Part #
C241942
Package
SOD-80
Description
1 Independent 120Ω 3uA@6.93V 500mW 7.29V~7.67V 7.5V 8Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS