TNPW080523K2BYCN
MFR.Part #
TNPW080523K2BYCN
JLCPCB Part #
C4173891
Description
-55℃~+125℃ 125mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount