TNPW080522K6BYEA
MFR.Part #
TNPW080522K6BYEA
JLCPCB Part #
C1720754
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS