RN65E4752FBSL
MFR.Part #
RN65E4752FBSL
JLCPCB Part #
C1431218
Description
-65℃~+175℃ 47.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors