TNPW080522K1BXEN
MFR.Part #
TNPW080522K1BXEN
JLCPCB Part #
C1722660
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS