TNPW080522K0FHTA
MFR.Part #
TNPW080522K0FHTA
JLCPCB Part #
C4189806
Description
-55℃~+125℃ 125mW 22kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount