TNPW080522K0BYEN
MFR.Part #
TNPW080522K0BYEN
JLCPCB Part #
C4168687
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS