TNPW080522K0BEEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080522K0BEEA
JLCPCB Part #
C4238160
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS