TNPW0805223RDEEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0805223RDEEA
JLCPCB Part #
C2130959
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 223Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS