TNPW08051K10BXCN
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW08051K10BXCN
JLCPCB Part #
C4250993
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount