CRGH0805J5K6
MFR.Part #
CRGH0805J5K6
JLCPCB Part #
C2099890
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS