P0805E54R9FNT
MFR.Part #
P0805E54R9FNT
JLCPCB Part #
C4148197
Description
-55℃~+155℃ 200mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS