TNPW080519K1BECN
MFR.Part #
TNPW080519K1BECN
JLCPCB Part #
C1357817
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount