TNPW080516K5BYEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080516K5BYEA
JLCPCB Part #
C4200994
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS