RN55E1241BBSL
MFR.Part #
RN55E1241BBSL
JLCPCB Part #
C1425819
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors