TNPW080516K5BETY
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080516K5BETY
JLCPCB Part #
C1357852
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 16.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount