TNPW080566K5BETY
MFR.Part #
TNPW080566K5BETY
JLCPCB Part #
C4261585
Description
-55℃~+125℃ 125mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount