RNC60J2701BSR36
MFR.Part #
RNC60J2701BSR36
JLCPCB Part #
C3356472
Description
-65℃~+175℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors