TNPW080515R8BHEA
MFR.Part #
TNPW080515R8BHEA
JLCPCB Part #
C1714622
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS