MAL213666102E3
MFR.Part #
MAL213666102E3
JLCPCB Part #
C1599753
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.071A@100Hz 1000uF 10mm 25V 34mΩ 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS