TNPW080515K2BHTA
MFR.Part #
TNPW080515K2BHTA
JLCPCB Part #
C1718739
Description
-55℃~+125℃ 125mW 15.2kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount