RCS2012J8R2CS
MFR.Part #
RCS2012J8R2CS
JLCPCB Part #
C17527157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS