TNPW080515K0BYTA
MFR.Part #
TNPW080515K0BYTA
JLCPCB Part #
C4301546
Description
-55℃~+125℃ 125mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount