TNPW0805158RBEEN
MFR.Part #
TNPW0805158RBEEN
JLCPCB Part #
C4009269
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS