TNPW0805156RBEEN
MFR.Part #
TNPW0805156RBEEN
JLCPCB Part #
C1727200
Description
-55℃~+155℃ 150V 156Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS