TNPW0805158KBEEN
MFR.Part #
TNPW0805158KBEEN
JLCPCB Part #
C1729871
Description
-55℃~+155℃ 150V 158kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS